3D TISK

3D tisk je proces, při kterémn vzniká trojrozměrný objekt pomocí vrstvení speciálního materiálu. Materiálů už je na trhu v dnešní době dostatek, takže si každý vybere, z čeho by chtěl 3D model zhotovit. Pro přesný a kvalitní tisk je potřeba správně vymodelovat 3d objekt, který se následně přichystá ve speciálním softwaru pro tisk. Pokud takový model nemáte, nezoufejte. 3D model na zakázku Vám ráda zhotovím, dle Vašich přání.

Informace, které by jste měli vědět, než budete chtít tisknout:

Jak už jsem již zmínila, 3d model vzniká vrstvením materiálu ( filamentu) na sebe. U tohoto procesu je důležité zkontrolovat, zda se všechny vrstvy budou správně tisknout a jestli nenastane situace, kdy bude tiskárna tisknout "do vzduchu". V takovém případě se musí generovat podpory, které se tisknou společně s objektem. Tyto podpory jsou započítány do ceny tisku!
Dále je možnost vícebarevných tisků - po vrstvách, kdy se v určité výšce mění filament stejného typu, ale jiné barvy.
Mějte na paměti, že čím více kusů si necháte na zakázku vyrobit, tím bude cena jednoho kusu levnější.
Nebojte se na cokoliv zeptat. Ráda vám veškeré Vaše dotazy zodpovím a ráda poradím s výběrem materiálu.

Nabízím tisky velké až 20cm x 20xcm x 20cm. Pro tisk mohu využít tyto materiály - ABS, PLA, HIPS, FLEX, WOOD, BRONZEFILL, POM, PP, a další....

Veškeré 3d modely, které máte pro tisk, prosím posílejte v souboru STL, nebo OBJ. Ve správném měřitku. Pokud je Váš model větší než 20x20x20 cm, není problém model upravit a rozdělit na několik částí, které se posléze slepí dohromady.

Cena tisku se odvíjí od:

  • velikosti objektu
  • zvoleného materiálu
  • času tisku

Cenu tisku Vám na přání nacením, ještě před samotným tiskem.

 

Materiály: PLA / ABS

green

black

blue

grey

orange

red

violet

white

yellow